X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
košík
0
kategorie

Co prodáváme

Prodáváme trička s obrázky.

   Trička prodáváme převážně od firmy JHK. Jde o španělského výrobce, u kterého je vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Trička se praním nekroutí, drží tvar a zachvávají si vlastnosti, pro které se dobře nosí. Jsou vyráběna z jemně česané bavlny a proto jsou velice příjemná při styku s pokožkou.

   Obrázky jsou z kvalitní vinilové folie. Jde o folie, které jsou velice tenké a pružné. proto se nestane, že když natáhnete tričko, obrázek se "roztrhá". Pokud budete trička prát a žehlit po rubu, nehrozí poškození potisku. V naší firmě potiskujeme i pracovní oděvy do těžkých provozů, kde jsou velice často prané. A naši zákazníci nechtějí tisky jinou technologií, se sítotiskem jsme z tohoto důvodu u pracovních oděvů skončili.

   Nově máme technologii digitálního tisku. Touto technologií se dají tisknout barevné obrázky a fotografie i na barevná a černá trička. Díky použití speciálního softwaru je natištěný obrázek jemně dírkovaný, čímž je zajištěna jemnost a prodyšnost potisku bez ztráty barevnosti. Rovněž je tímto druhem potisku zajištěna delší trvanlivost tisku.