X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
košík
0
kategorie

Jak vybírat

Jak vybrat dárek, který by byl osobní a charakterizoval obdarovávaného?

Vybrat vhodný dárek je těžké. Dárky se dobře vybírají dětem, ale co dospělým? Co vybrat aby to obdarovaného potěšilo a aby viděl, že jsme o dárku přemýšleli a nekoupili první blbinu, která se naskytla?

   Vybíráte také dárky podle toho "co asi tak potřebuje"? Myslíte, že bude mít žena radost, když jí dáte k narozeninám teflonovou pánev? A že pro muže je nejvhodnějším dárkem sada ponožek?

   Vybírejte dárky podle zájmů a koníčků.

   Podívejte se kolem sebe a zjistíte, že muži jsou pouze velcí kluci. Skoro každý muž má nějakého koníčka a potom chce mít všude kolem sebe připomínku svého hobby.

"Nejhorší" jsou fandové aut a motorek.

Každý musí mít obrázek svého oblíbeného modelu všude kolem sebe. Na přívěsku na klíče, na hrníčku na kafe, v peněžence a samozřejmě nesmí chybět tričko. To aby všude, kam přijde, viděli, že je fanda toho či onoho auta. Tak mu u nás takové tričko kupte, uvidíte, že mu uděláte velkou radost.

Pánové, myslíte, že ženy jsou jiné? 

   Ani náhodou. Máte ve svém okolí ženu či dívku, která miluje koně nebo psy? jestli ano, pak určitě víte, že je na tom stejně, jako výše zmínění pánové.

Nevíte, co má ráda? My ano. 

Každá žena má ráda hezké a zajímavé oblečení. A proto ho prodáváme. Trička a halenky s neobvyklými, originálními obrázky, díky nim se bude žena cítit vyjímečná a nevšední.